fbpx
UI UX website development team sketching wireframe layout for responsive web content in studio
Medycyna przyszłości
którą możesz poznać już dziś
Główne
Medycyna przyszłości
którą możesz poznać już dziś

Medycyna przyszłości

TeleMED24 jest częścią MKW S.A. – firmy o 25-letniej historii.

Od 10 lat jesteśmy podmiotem leczniczym. Zajmujemy się pomocą naszym pacjentom w zakresie opieki pielęgniarskiej jak i rehabilitacji. Posiadamy sieć placówek opiekuńczo-rehabilitacyjno-leczniczych a naszymi podopiecznymi są osoby wymagające opieki zarówno stałej jak i okazjonalnej.

Spółka jest wpisana do Rejestru Podmiotów Leczniczych prowadzonych przez Wojewodę Małopolskiego pod numerem 00000026085.

Doświadczenie i wiedzę wykorzystaliśmy do stworzenia nowoczesnej platformy usług TeleMED24 czyli zdalnej opieki nad pacjentem niesamodzielnym, starszym, chorym lub pozostającym na co dzień samotnie.

Reagując na potrzeby naszych pacjentów i zmieniający się rynek
usług medycznych, dążący do cyfryzacji, zdecydowaliśmy się na
uruchomienie wirtualnej przychodni, w której korzystać można z
konsultacji lekarskich ogólnych oraz specjalistycznych. Porady
online
prowadzą także nasi fizjoterapeuci i rehabilitanci.

Posiadana wiedza i doświadczenie oraz wysokie standardy usług zostały wielokrotnie docenione między innymi przez Bureau Veritas Polska, Noble Cert sp. z o.o. a następnie Polski Rejestr Statków S.A. Test & Certification Institute, który na podstawie przeprowadzonych auditów stwierdził, iż spełniamy wymogi normy PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie Systemu Zarządzania Jakością. Szczegóły i zakrestutaj.

Przy współpracy z Małopolską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. wdrożyliśmy w naszej spółce Strategię Zarządzania wiekiem, biorąc udział w projekcie Lider CSR – zarządzanie wiekiem. Jako firma społecznie odpowiedzialna z dumą możemy posługiwać się takim tytułem.

zaufali nam

logo_biale

MKW S.A..
ul. Krupówki 12
34- 500 Zakopane

Kontakt

tel.: (+48) 18 541 22 21 
e-mail: rejestracja@telemed24.com.pl

Strona telemed24.com.pl wykorzystuje pliki cookies.