fbpx
Cropped shot of young female doctor examining medical report while using tablet
Medycyna przyszłości
którą możesz poznać już dziś
Główne
Medycyna przyszłości
którą możesz poznać już dziś

Umów e-wizytę

Natalia Ossowska-Kreft

DERMATOLOG

Jestem absolwentką wydziału lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej, którą ukończyłam w 2007 r. Wiedzę i umiejętności praktyczne zdobywałam pracując przez 6 lat jako lekarz rezydent w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych SPSK1 w Szczecinie.

Iwona Bryszewska-Cyniak

DERMATOLOG

Ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi w 1988r. I i II stopień specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie Instytut Kosmetologii 2006/2007r.

Agnieszka Ścisłowicz

OKULISTA

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób przedniego, jak i tylnego odcinka gałki ocznej. Największą uwagę poświęcam chorobom siatkówki – AMD, retinpatii cukrzycowej, czy innym chorobom oczu o podłożu naczyniowym.

Anna Majcher-Stawiarz

FIZJOTERAPEUTA UROGINEKOLOGICZNY

Anna Majcher – Stawiarz, czynna fizjoterapeutka, absolwentka Medycznego Uniwersytetu Wrocławskiego, studentka Akademii Osteopatii Fico i mama małej Klary. 

Marta Sprynca-Palacz

FIZJOTERAPEUTA

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Fizjoterapeutka z 10 letnim doświadczeniem. W pracy zajmuję się fizjoterapią schorzeń neurologicznych oraz fizjoterapią przeciwbólową.

Agata Bednarek

FIZJOTERAPEUTA

Jestem absolwentką kierunku fizjoterapii Akademii Medycznej w Poznaniu. Posiadam szerokie doświadczenie zawodowe, zdobyte podczas pracy w gabinecie rehabilitacji, szpitalu oraz w domu pacjenta. 

Dr n.med. Aleksander Winiarski

ORTOPEDA

Jestem autorem i współautorem kilkunastu publikacji naukowych. Jestem członkiem PTOiTr oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa Zajmuję się leczeniem operacyjnym schorzeń narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń kręgosłupa.

zaufali nam

logo_biale

MKW S.A..
ul. Krupówki 12
34- 500 Zakopane

Kontakt

tel.: (+48) 18 541 22 21 
e-mail: rejestracja@telemed24.com.pl

Strona telemed24.com.pl wykorzystuje pliki cookies.