fbpx
aktuallność
Medycyna przyszłości
którą możesz poznać już dziś
Główne
Medycyna przyszłości
którą możesz poznać już dziś

AKTUALNOŚCI

Dnia 25 października 2021 roku (poniedziałek) o godz. 18.30 odbędzie się webinar z zarządem spółki MKW S.A., właścicielem marki TeleMed24.

Cel webinaru:

Rozpoczęliśmy emisję akcji, podczas której chcemy pozyskać 1,99 mln PLN. Na webinarze pojawi się Prezes Zarządu, który odpowie na pytania inwestorów.

Serdecznie zapraszamy! Kliknij i zapisz się już teraz!

13 października br. wystartowaliśmy z emisją akcji na bessfund.com jako pierwsza w Polsce spółka w branży telemedycznej.

Emisja nowych akcji spółki Serii B, C oraz D jest prowadzona w trybie subskrypcji otwartej w rozumieniu art. 431 § 2 pkt 3 ustawy z dnia 15 września 2000 r. – Kodeks spółek handlowych.


Cena emisji akcji serii B to 4,28 zł, serii C 4,52 zł oraz cerii D 4,76 zł. W sumie chcemy pozyskać blisko 2 mln zł. Szczegółowe informacje oraz instrukcja złożenia zapisu na znajdują się na stronie internetowej: emisje.mkw.com.pl.

Wierzymy, że ukierunkowana na zwiększenie skali działalności emisja pozwoli nam zrealizować zamierzone cele, a inwestorom dostrzegającym potencjał rynku tzw. „silver economy” na osiągnięcie zamierzonych wyników finansowych.

Zapraszamy do współpracy: mkw.com.pl

czytaj również

Nowe opakowania

Od 6 grudnia, opaski TeleMed24 dostarczane będą w nowych spersonalizowanych opakowaniach

21 Investors Day z udziałem TeleMed

30 listopada, o godzinie 17:30 w Warszawie w budynku Varso Place odbył się 21 Investors Dat , organizowany przez BEESFUND. Było to kolejne spotkanie łączące

Ogólnopolska Karta Seniora i Głos Senior

Ogólnopolski Portal Głos Seniora, prowadzony przez Stowarzyszenie MANKO informuje  o nawiązaniu współpracy pomiędzy MKW S.A. będącej właścicielem marki TeleMed24 oraz Stowarzyszeniem  MANKO, będącej organizatorem organizatorem akcji Ogólnopolska Karta Seniora.

Odzyskać poczucie bezpieczeństwa

Sytuacja, w której znaleźliśmy się w ostatnich miesiącach zdominowała każdą dziedzinę naszego życia. Wielokrotnie zarówno my, jak nasze rodziny, musiały przeorganizować swoją codzienność. Zmieniło się

Strona telemed24.com.pl wykorzystuje pliki cookies.